SUVI’2024 sihtkohad on avatud!🥂🌊⛱

SUVI’24 hooajal lendame 6 sihtkohta: Antalya ja Bodrum (pakkumised on juba avatud), Kreeta, Rhodos, Montenegro ja Tuneesia.

 

📍 Puhkus Kreetal – otselend Tallinnast

Kreeka suurim saar Kreeta meelitab oma rikkaliku ajaloo ja iidsete arheoloogiliste vaatamisväärsustega, millest märkimisväärseim on Knossose palee. Vahemereline kliima pakub mõnusaks puhkuseks palju päikesepaistelisi ja sooje päevi. Kitsaste tänavate ja värvilise arhitektuuriga kaunid linnad Chania ja Rethymnon on parimad traditsioonilise Kreeka kultuuri näited. Kreeta suurimaks väärtuseks on kohalik köök, mis pakub värskeid kohalikke tooteid ja ainulaadseid toite nagu dakos või kohalikud juustud.

Esimene lend Tallinnast Kreetale toimub 27. aprilil. Lennud toimuvad kaks korda nädalas.

 

📍Puhkus Rhodosel – otselend Tallinnast

Rhodos on ideaalne saar neile, kes eelistavad veesporti või mõnusat rannapuhkust. Saare idakaldale on iseloomulikud selle kaunid rannad ja läänekaldale iseloomulikud soodsad tuuled neile, kes armastavad laua või lohega surfamist.

Esimene lend Tallinnast Rhodosele toimub 5. mail. Lennud toimuvad üks kord nädalas.

 

📍Puhkus Montenegros – otselend Tallinnast

Balkani riikide südames asuv Montenegro on reisijate paradiis, kus imeilus loodus ja rikkalik ajaloopärand moodustavad võluva koosluse. See väike, kuid mitmekesine riik pakub unustamatuid elamusi neile, kes otsivad nii looduse ilu kui ka kultuurilisi avastusi.

Esimene lend Tallinnast Montenegrosse toimub 13. mail.

 

💥UUS! 📍Puhkus Tuneesias – otselend Tallinnast

Põhja-Aafrika lummav pärl Tuneesia pakub reisijatele elavat ja mitmekesist kogemust. Imekaunil Vahemere rannikul saavad reisijad rannas lõõgastuda, nautida veespordialasid ja maitsta värskeid mereande. Riik on värvika ajalooga ning iidsed varemed nagu Karthago ja Dugga, pakuvad reisijatele ajarännakut kadunud õitsvatesse tsivilisatsioonidesse. Suuremates linnades nagu Tunis ja Souza leiab rahvarohked medinad – kitsaste tänavate labürinti peitunud värvilised turud, kus müüakse peamiselt kohalikku käsitööd ja vürtse.

Esimene lend Tallinnast Tuneesiasse toimub 26. aprilil. Lennud toimuvad üks kord nädalas


📞Info tel: 555 85 001, 555 85 007, 555 85 011, 68 44 777
📩reisid@citytravel.ee
🖥Messenger