Club Medi kõik hinnas suusamajutus

Club Med on ideaalne valik aktiivsele puhkajale, kes hindab mugavust ja laia valikut sportimisvõimalusi.

Club Medi valikust leiad Prantsusmaa, Itaalia ja Šveitsi parimad suusakuurordid. Uudisena on valikus ka eksootilised Jaapani ja Hiina suusakuurordid.

Mis muudab Club Medi eriliseks ja kutsub alati tagasi neid, kes seal korra juba puhanud?

  • Lisaks väga heal tasemel ja ülimugavale suusamajutusele on hinnas mäepiletid ja soovijatele ka mäesuusa- ja lumelauakoolitus.
  • Detailid-detailid-detailid. Kõik, mis puudutab mäeleminekut ja varustust, on Club Medis ülimugav ja mõnus. Alati on piisavalt abilisi-instruktoreid, kes muudavad puhkuse tõeliselt nauditavaks (nt selle asemel, et sa paar meetrit suuski tassiks, on platsis abikäed ja sulle ulatatakse hoopis kuum kakao).
  • Kuurortidest leiab ka palju teisi hinnas sisalduvaid tegevusi igas vanuses huvilistele: matkamine, kelgutamine, jõusaal, bassein, murdmaarajad neile, kes mägesid ei armasta. Spaamõnud ja ekstreemspordivõimalused on üldiselt lisatasu eest (vaata kuurortide võimalusi hinnatabelist igaühe juurest täpsemalt).
  • Pere noorimaile on mõeldud lasteklubid, kus tegevust jagub terveks päevaks. Lasteklubi töötajad saavad oma hoolealustega “jutule” ka siis, kui lapsed võõrkeeli ei valda – vaja on vaid suhtlemisjulgust.
  • Kui sageli minnakse suusareisile suurema seltskonnaga, siis Club Medi standard kaasab aktiivselt tegevustesse ka sooloreisijaid.
  • Üks, mida peab Clud Medi puhul kindlasti veel esile tooma, on hea toit. Ja kuna kõik on hinnas, siis poeskäikude ja vaaritamise peale aega ja energiat ei kulu. Hind sisaldab ka piiramatus koguses karastusjooke, õlut ja majaveini.

Küsi reisikonsultandilt nõu, millist Club Medi kuurorti eelistada. Meie hoolitseme ka lendude ja transfeeri korraldamise eest.

Näidishindu vaadake siit…

Rohkem infot Club Medi kohta…